Menu

Ostatní prostory

Nedílnou součástí Domova se zvláštním režimem Kazdův Dvůr jsou i další prostory, které může klient našeho zařízení s ohledem na svůj aktuální zdravotní stav využívat.

Prostory balnea

V přízemí objektu Domova se zvláštním režimem Kazdův Dvůr jsou umístěny prostory, kde je možnost absolvovat masáže. Rozsah a skladba těchto služeb je na základě přání klientů průběžně upravována a obměňována. V prostorách balnea mohou klienti rovněž využívat služeb pedikérky a manikérky.

V současné době nabízíme tyto druhy masáží:

  • Klasická masáž (20 min. nebo 50 min.)
  • Klasická masáž – stimulační (10 min.)
  • Reflexní masáž plosky nohou (20 min. nebo 50 min.)
  • Aroma masáž (20 min. nebo 50 min.)
  • Konopná masáž (20 min. nebo 50 min.)
  • Regenerace obličeje

Kadeřnictví a kosmetika

V přízemí objektu Domova se zvláštním režimem Kazdův Dvůr jsou umístěny prostory, kde je možnost využívat služeb kadeřnice a kosmetičky. Rozsah a skladba těchto služeb je rovněž na základě přání klientů trvale upravována a obměňována.

Venkovní gril

V těsné blízkosti Domova se zvláštním režimem Kazdův Dvůr se nachází venkovní gril s klasickou pecí. Při hezkém počasí mohou využít naši klienti k posezení a grilování.

Sluneční terasa

V areálu je i sluneční terasa, která nabízí klientům našeho zařízení, možnost klidného a příjemného posezení a vystavení se teplým slunečním paprskům.

Park

Součástí areálu Domova se zvláštním režimem Kazdův Dvůr je rovněž upravený park, který nabízí možnost klidného a příjemného posezení na čerstvém vzduchu a ve stínu větrem šumících stromů.

Návštěvníci parku mají možnost si zde zahrát stolní tenis nebo využít hřiště na pétanque.

Knihovna

Klienti mají možnost přímo v DZR využívat naší knihovny, kde mohou trávit nad svou oblíbenou knihou či časopisem klidné a ničím nerušené chvíle.

Cíle služby

Vytváříme důstojné podmínky pro plnohodnotný život (tzv. důstojné stáří, vytvoření pocitu sounáležitosti a přesto vlastní potřebnosti).

Zajišťujeme dostatečnou a vhodnou péči jak po stránce ošetřovatelské, tak i zdravotní.

Motivujeme k aktivnímu zapojování se do péče o svoji osobu (společné stravování, podpora chůze, vysazování na invalidní vozík apod.).

Vedeme klienty k aktivnímu životu (zapojujeme klienty do společenského života v rámci aktivit a akcí v DZR).

Mám zájem o další informace